Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
ZOO Płock zagrało z WOŚP ZOO Płock zagrało z WOŚP

Kolejny fantastyczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Jak co roku, nie mogło na nim zabraknąć ZOO Płock. Dzięki Wam na konto Sztab WOŚP Płock wpłynęło 19 553,74 zł !

Fotowoltaika w ZOOFotowoltaika w ZOO

W styczniu 2024 roku zakończyła się budowa instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych na potrzeby Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku. Powstały dwie odrębne instalacje, każda o mocy docelowej 50 kWp. W inwestycji wykorzystano tzw. panele bifacjalne (dwustronne), które wytwarzają więcej energii niż klasyczne moduły słoneczne. Panele fotowoltaiczne w instalacji wschodniej zlok

FERIE w ZOOFERIE w ZOO

Podczas tegorocznych ferii zimowych zaprosiliśmy dzieci do udziału w ciekawych spotkaniach ze zwierzętami, warsztatach, pogadankach, a nawet ogniskach. Każdego dnia były inne atrakcje i mnóstwo ciekawostek ze świata fauny. Zajęcia łączyły edukację, zabawę i bliskość z fascynującym światem zwierząt. W spotkaniach feryjnych wzięły udział dzieci w wieku 7-12 lat.

ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNYŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO"! W naszym świątecznym konkursie plastycznym uczestniczyło 220 niezwykle utalentowanych dzieci z całego regionu. Wszystkie przesłane prace były przepiękne co sprawiło nam ogromny trud przy wyborze zwycięzców. Po długich naradach możemy ogłosić, że zwycięzcą konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO" jest: MARCEL JASIŃSKI lat 7 ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku

WYSTAWA GUPIKÓW 2023WYSTAWA GUPIKÓW 2023

Za nami weekend pełen emocji! Po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika, połączone z wystawą tych intrygujących ryb, a na najmłodszych czekały atrakcje w postaci quizów i zabaw plastycznych.

ZOO na SPORTOWOZOO na SPORTOWO

27 sierpnia odbyła się impreza ZOO NA SPORTOWO. Wśród wielu aktywności dla najmłodszych znalazły się m.in. biegi z przeszkodami w różnych kategoriach wiekowych, tory przeszkód czy gra w mega piłkarzyki. Można było sprawdzić swoją celność rzucając do wielkiego darta, poskakać na trampolinie, popróbować swoich sił wraz ze strażakami czy też pomalować buźkę na wybrany wzór.

[1] [2] [3] ... [25]      następna strona


^ do góry