Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Nie przegap!

Mini Park Linowy

Park linowy Zoolandia znajduje się nieopodal ekspozycji makaków japońskich oraz wybiegu dla wilków, lwów i lampartów w płockim ZOO. Ukształtowanie terenu umożliwiło tutaj budowę niezwykle ciekawego obiektu, który składa się z zadaszonych platform oraz wiszących mostów. Trasy znajdują się na wysokości około 1,5 - 3 metrów nad ziemią. Dzięki solidnej siatce asekuracyjnej bezpieczeństwo odwiedzających stoi na najwyższym poziomie. Łączna długość tras w linowej wiosce Zoolandia to około 75 metrów, a wzbogacona jest o bardzo ciekawe atrakcje.

Uczestnicy eksplorowania linowej wioski Zoolandia mogą skonfrontować się z interesującymi przeszkodami, wśród których warto wyróżnić metalowe obręcze, kacze łapy, drewniany tunel oraz rozmaite geometryczne układy. Jednymi z najbardziej ulubionych przez małych odkrywców elementów są płachta – szeroka zjeżdżalnia oraz zjazd tyrolski, które gwarantują dodatkowy dreszczyk emocji. Przygoda odbywa się w bezpośredniej bliskości natury – drzew i krzewów tworzących wraz z drewnianymi konstrukcjami Zoolandii bajkowy klimat. Linowy plac zabaw przypomina wioskę w koronach drzew,
co jeszcze bardziej zachęca do zabawy.

Zakup biletu wstępu do parku umożliwia nielimitowane wejście na jego teren w ciągu jednego dnia. W związku z tym można wracać tutaj wielokrotnie i przeplatać odwiedziny mieszkańców Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku z wyładowywaniem nagromadzonych emocji podczas aktywnego harcowania na trasach linowego parku Zoolandia. Linowa wioska umożliwia wstęp na swój teren dzieciom w wieku od 3 lat. Dla najmłodszych jest to świetna okazja na przeżycie niezapomnianej przygody.

Godziny otwarcia:

  • maj, czerwiec, lipiecsierpień – CODZIENNIE od 10.00 do 18.00
  • kwiecień, wrzesień, październikWEEKENDY od 10.00 do 18.00

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny!

Cennik:

UWAGA! Cena nie obejmuje biletu wstępu do zoo.

Park linowy prowadzi firma zewnętrzna.

 

Szczegółowe informacje i kontakt: 661 22 00 88 oraz  zoolandia@parkilinowe.pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.parkizoolandia.pl

Rezerwacja dla grup on-line: www.parkizoolandia.pl/dla-grup.html

 

Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!
 
Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!
 
Atrakcje / Nie przegap!

^ do góry