Kup bilet on-line

Aktualności « powrót

 
Trasa Zimowego Zwiedzania powraca!Trasa Zimowego Zwiedzania powraca!

Zapraszamy do płockiego ZOO na rodzinny spacer specjalnie opracowaną Trasą Zimowego Zwiedzania. Po drodze można będzie zobaczyć zwierzęta, które zimą są najbardziej aktywne, m.in.: renifery fińskie, pantery śnieżne, tygrysy syberyjskie, makaki japońskie, foki pospolite, pandy małe, puszczyki mszarne, daniele czy żurawie mandżurskie.

ZOOedukacyjna PROMOCJAZOOedukacyjna PROMOCJA

W miesiącach LISTOPAD, GRUDZIEŃ, STYCZEŃ i LUTY zajęcia ZOOlogiczne w naszym ogrodzie są BEZPŁATNE. ZOOedukacyjna PROMOCJA skierowana jest do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami to łatwy i przyjemny sposób na zdobycie wiedzy biologicznej i zoologicznej, a także poszerzenie świadomości ekologicznej. Dlatego przygotowaliśmy ZOOedukacyjną PROMOCJĘ skierowaną do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej.

Wyjątkowe prezenty od ZOO Płock i gra MonopolyWyjątkowe prezenty od ZOO Płock i gra Monopoly

Przedświąteczna gorączka prezentowa trwa, a Nowy Rok za pasem, dlatego przygotowaliśmy oryginalny i praktyczny pomysł na prezent dla miłośników naszego ZOO i nie tylko. Czekają na Was: Unikatowy KALENDARZ trójdzielny, najnowszy PRZEWODNIK po ZOO oraz PAKIETY z biletami. Ambasadorem tegorocznej edycji kalendarza i przewodnika jest samiec pandy małej Hari.

ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNYŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO"! W naszym świątecznym konkursie plastycznym uczestniczyło 220 niezwykle utalentowanych dzieci z całego regionu. Wszystkie przesłane prace były przepiękne co sprawiło nam ogromny trud przy wyborze zwycięzców. Po długich naradach możemy ogłosić, że zwycięzcą konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO" jest: MARCEL JASIŃSKI lat 7 ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku

Zapraszamy na FERIE w ZOOZapraszamy na FERIE w ZOO

Serdecznie zapraszamy na ZOOlogiczne spotkania w trakcie ferii zimowych 2024. W poniedziałki, środy i piątki można wziąć udział w ciekawych spotkaniach ze zwierzętami, warsztatach, pogadankach, a nawet ogniskach. Każdego dnia inne atrakcje i mnóstwo ciekawostek ze świata fauny. Ruszamy już 15 stycznia. Szczegółowy harmonogram prezentujemy

ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOOZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO

Dzięki wsparciu Towarzystwa Przyjaciół Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku oraz dofinansowaniu ze środków Miasta Płocka mamy zaszczyt zaprosić Was do obejrzenia cyklu 6 filmów pt. "ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO", w których przybliżymy Wam pracę poszczególnych działów naszego ZOO.

Napis ZOO na Wzgórzu TumskimNapis ZOO na Wzgórzu Tumskim

Zauważyliście już, że panorama Wzgórza Tumskiego uległa zmianie? Właśnie zniknął napis ZOO, który przez ponad 20 lat w hollywoodzkim stylu witał wszystkich gości wjeżdżających do Płocka starym mostem.

ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca

Od 1 stycznia 2021 roku w płockim ZOO honorujemy Płocką Kartę Mieszkańca. To nowa propozycja dla płocczan, która przynosi zarówno oszczędności w domowym budżecie, dzięki oferowanym zniżkom, jak i ułatwienia w korzystaniu z miejskiej oferty. Można już ściągnąć aplikację i złożyć wniosek o jej przyznanie. Dzięki niej otrzymamy szereg zniżek, m.in. tańszy bilet na komunikację miejską, bezpłatne 30 minut w Strefie Płatnego Parkowania a już wkrótce - tańsze bilety wstępu do naszego ZOO. Program Płocka Karta Mieszkańca ma dwie formy. Jedna to mobilna aplikacja PŁOCKARTA oraz portal www.plockarta.eu Druga forma jest tradycyjna - to plastikowa karta, wprowadzona z myślą o seniorach i rodzinach 3+

[1] [2]       następna strona


^ do góry